DevOps Engineer

Warszawa, Kraków, zdalnie

Kim jesteśmy? Co robimy?
TakeTask jest startup-em technologicznym. Istniejemy od 4 lat, posiadamy kilkunastu inwestorów, a za nami już dwie rundy finansowania przez fundusze inwestycyjne i inwestorów prywatnych.
Tworzymy i rozwijamy aplikację mobilną służąca do przydzielania, wykonywania i weryfikacji zadań na dużą skalę i wielu lokalizacjach jednocześnie. Posiadamy klientów w Europie, Afryce i Azji, a co ważniejsze cały czas się rozwijamy!
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na LinkedIn lub zakładkę About Us.

Wymagania

  • 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi systemami w chmurze Azure (App Services, Containers, Kubernetes, Service Bus, Networking, SQL& Cosmos DB, Blobs, Elastic Pool)
  • znajomość Azure DevOps, C# i .NET Core 3.1., TSQL, PowerShell
  • komunikatywność, umiejętność zarzadzania projektami
  • nastawienie na cel

Zadania

  • Tworzenie infrastruktury projektowej i dostosowywanie jej do zmieniających potrzeb
  • Rozwijanie i utrzymywanie wewnętrznych narzędzi oraz środowisk testowych
  • Support zespołu developerskiego/ testerskiego
  • Zarządzanie CI/CD
  • Administrowanie siecią wewnętrzną firmy

Co zyskujesz?

  • Możliwość pracy w startupie, ciekawe projekty i zgrany zespół!
  • Zatrudnienie B2B
  • Pracę w jednym z naszych biur lub zdalnie - sam/a decydujesz
  • Pracę na cały lub część etatu z elastycznymi godzinami
  • Ubezpieczenie na życie, zdrowie oraz kartę Multisport
  • Macbook Pro + monitory, akcesoria

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym działem rekrutacji job@taketask.com