Xamarin Developer

O TakeTask

TakeTask to aplikacja mobilna służąca do przydzielania, wykonywania i weryfikacji zadań na dużą skalę w wielu lokalizacjach jednocześnie dla dowolnej branży. Film co robimy: https://hello.taketask.com/tt-film
Backend aplikacji .NET Core, aplikacja mobilna: Xamarin, front aplikacji backend: Angular, zaplecze serwerowe: Azure.

TakeTask to technologiczny startup, spółka akcyjna, która ma za sobą dwie rundy finansowania przez fundusze inwestycyjne, kilkunastu inwestorów indywidualnych. Posiadamy klientów w Europie, Afryce i Azji.

Zakres obowiązków

Prace programistyczne aplikacji Android (Development - 75%, debugowanie - 15%, spotkania - 10%)
Tworzenie nowych funkcjonalności, modyfikacje i rozwój istniejących w aplikacji
Tworzenie testów automatycznych (jednostkowych)
Przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych

Wymagania

Biegła znajomość C# Xamarin Native (Android / iOS)
Dobra znajomość baz danych (SQLMobile, SQLLite)
Dobra praktyczna znajomość: Web Services, XML, HTTP, JSON, HTML
Doświadczenie w projektowaniu aplikacji i pracy w zespole
Dobra znajomość środowiska Visual Studio oraz GIT
Dobra znajomość programowania obiektowego
Motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji

Mile widziane:
Dobra znajomość Xamarin Forms
Microsoft Azure: DevOps, App Services, App Insights
Znajomość JAVA, ASP.NET, Entity Framework
Znajomość wzorców projektowych MVVM, MVC
Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

Co oferujemy

Benefity:
Dobra świeżo palona kawa
Przyjemne biuro w Krakowie (100 metrowy dom, zaadaptowany na biuro)
Karta Multisport
Karta medyczna Inter Polska
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej do 3 dni w tygodniu
Raz w miesiącu dzień samorozwoju / finansowanie kursów/szkoleń

Wynagrodzenie:
Wynagrodzenie dla umowy B2B od 8 - 16k netto/mc
Umowa B2B (lub o pracę)
Opcje na udziały - system bonusowy
CV prosimy wysyłać na adres praca@taketask.com, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy!
envelope-omap-markerphonetwitterfacebookangellistmenu