QA Lead / Tester Automatyzujący

Warszawa, Kraków, zdalnie

Kim jesteśmy? Co robimy?
TakeTask jest startup-em technologicznym. Istniejemy od 4 lat, posiadamy kilkunastu inwestorów, a za nami już dwie rundy finansowania przez fundusze inwestycyjne i inwestorów prywatnych.
Tworzymy i rozwijamy aplikację mobilną służąca do przydzielania, wykonywania i weryfikacji zadań na dużą skalę i wielu lokalizacjach jednocześnie. Posiadamy klientów w Europie, Afryce i Azji, a co ważniejsze cały czas się rozwijamy!
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na LinkedIn lub zakładkę About Us.

Kogo szukamy?

Szukamy osób lubiących wyzwania i nastawionych na realizację celów. Ważna jest dla nas również umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedza i doświadczeniem. W zamiar oferujemy to samo!

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarzadzaniu zespołem testerskim oraz w realizacji testów manualnych/ automatycznych oraz w tworzeniu scenariuszy testowych
  • Znajomość narzędzi automatyzacji testów, w tym m.in. SoapUi, Ranorex, Selenium, Postman, REST Assured, Robot, itp.
  • Znajomość technologii webowych – REST API, HTML, CSS, JS
  • Znajomość procesów CI/CD
  • Znajomość procesów SDLC, QA i Defect Life Cycle
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • C# i .NET Core 3.1, Cucumber, SpecFlow, Behave, Docker, Kubernetes, Azure (Logic Apps, App Services itd.), Azure DevOps (pipelines, releases, test plans)

Zadania

  • Zarządzanie zespołem testerskim
  • Pisanie testów automatycznych/ integracyjnych
  • Przygotowywanie strategii testów (test plan, test case-ów do zadań i user stories)
  • Definiowanie i monitorowanie standardów jakości
  • Opracowywanie testów wydajnościowych
  • Prowadzenie dokumentacji

Co zyskujesz?

  • Pracę w startup-ie, ciekawe projekty i zgrany zespół!
  • Zatrudnienie B2B- zdalnie, hybrydowo, lokalnie – sam/a decydujesz!
  • Ubezpieczenie na życie, zdrowie oraz kartę multisport
  • Macbook Pro + monitory, akcesoria

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z naszym działem rekrutacji job@taketask.com